Odpust parafialny ku czci Św. Jana Chrzciciela 28 czerwca 2015r.

DNIA 28 CZERWCA 2015R. ODBYŁ SIĘ ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ŚW.JANA CHRZCICIELA . MSZY ŚWIĘTEJ PRZEWODNICZYŁ NEOPREZBITER KS.ADAM GONTARZ Z MALBORKA W KONCELEBRZE Z KS.KAN.ANDRZEJEM CHMIELECKIM PROBOSZCZEM PARAFII MIEJSCA.
W MSZY ŚWIĘTEJ UDZIAŁ WZIĘLI UCZESTNICY PIELGRZYMKI MOTOCYKLOWEJ DO MARIAZZEL/AUSTRIA/. W PODZIĘKOWANIU MATCE BOŻEJ ZA OPIEKĘ PODCZAS PIELGRZYMKI ORAZ KSIĘDZU PROBOSZCZOWI ZA MODLITWĘ,MSZE ŚWIĘTE, CIEPŁE SŁOWA OFIAROWALI NASZEJ PARAFII MEDALION Z WIZERUNKIEM MATKI BOŻEJ Z MARIAZZEL. MEDALION ZOSTAŁ POŚWIĘCONY PRZEZ KS.PROBOSZCZA I ZAWIESZONY W GABLOCIE.
TEGO DNIA KS.KAN.ANDRZEJ CHMIELECKI PRZEDSTAWIŁ CAŁOKSZTAŁT PRAC WYKONANYCH W CIAGU OŚMIU LAT POSŁUGI KAPŁAŃSKIEJ W PARAFII P.W.ŚW.JANA CHRZCICIELA W KAZIMIERZU. BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAŁ WSZYSTKIM PARAFIANOM ZA MODLITWĘ I WSPÓŁPRACĘ, GDYŻ DEKRETEM KS. ARCYBISKUPA MARKA JĘDRASZEWSKIEGO OD DNIA 1 LIPCA 2015R. ZOSTAŁ `NOMINOWANY PROBOSZCZEM INNEJ PARAFII.
NA ZAKOŃCZENIE MSZY ŚWIĘTEJ KS.ADAM UDZIELIŁ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA PRYMICYJNEGO KSIĘŻOM, SIOSTROM ZAKONNYM I WSZYSTKIM ZEBRANYM WIERNYM.

Msze święte

Dni powszednie 17:00

Niedziele i święta 9:00, 11:00, 17:00

Szydłów Niedziele i święta: 12:15

Liturgia